O nas

Witaj na naszym blogu

Czy coś ciekawego może Cię tu spotkać?
Mamy nadzieję, a wręcz jesteśmy przekonani, że znajdziesz tu treści, które Cię zainteresują a być może zainspirują do kreowania swoich celów.
Jako że kochamy podróżowanie to znajdziesz tu relacje z naszych wypraw, podróży bliższych i dalszych, oraz zwykłych weekendowych czy też jednodniowych wypadów, z których sami korzystamy chyba najczęściej.
Nie znajdziesz tu natomiast przechwałek, ile to krajów ”zaliczyliśmy” i na ilu to kontynentach byliśmy, bo my zwiedzamy a nie odhaczamy.
Zatem demotywacji mówimy stanowcze NIE!

Zakochani jesteśmy oczywiście w naszym pięknym kraju, Bałkanach, Kaukazie i ogólnie lubimy destynacje wschodnie oraz w te właśnie miejsca kierujemy nasze wyprawy, by eksplorować i być może odnaleźć takie miejsce, w którym jeszcze nie był nikt o ile takie jeszcze są 😉
Preferujemy wyjazdy niskobudżetowe i gdy tylko nadarza się okazja to oczywiście z niej korzystamy.
Całość oprawiamy w zdjęcia, abyś i Ty drogi pasjonacie przygód mógł bliżej przyjrzeć się miejscu, do którego być może się wybierasz.

Prywatnie jesteśmy żoną, mężem, mamą oraz tatą dwóch synów.
Nikodem ma już lat 20, a Miłosz 13.
To przede wszystkim im zaczęliśmy pokazywać piękno tego świata, a w zasadzie naszego kraju, bo 20 lat temu tylko na tyle było nas stać 😉
Przez te wszystkie lata nazbierało się trochę materiału, więc postanowiliśmy podzielić się naszymi wspomnieniami i nie tylko 🙂

bieszczady na szlaku góry

Mariusz

Zawodowo na etacie zajmuje się doradztwem technicznym w zakresie hydroizolacji. Prywatnie jest inicjatorem, koordynatorem naszych wyjazdów. Potrafi spędzić wiele godzin nad mapami i na dwa lata do przodu planuje nasze destynacje 😉 Zajmuje się również stroną fotograficzną i robi mnóstwo zdjęć, nad którymi spędza potem drugie tyle czasu. Jest fotografem samoukiem a jego fotografia ewoluuje z każdym kolejnym wyjazdem . Jeżeli nic się nie dzieje potrafi być bardzo wkurzający 😉

Tatry na szlaku góry mountaun

Monika

Zawodowo na etacie zajmuje się opieką dzieci z niepełnosprawnością. Prywatnie jest znakomitą mamą oraz żoną 🙂 Lubi porządek oraz uwielbia gotować. Podczas wyjazdów dba o zaplecze logistyczne i czuwa nad bezpieczeństwem. A jak Panowie się rozpędzą, to studzi ich zapały.
Oczami Mariusza i synów 😉

Cóż dodać mogę od siebie...
Wszystko powyżej to szczera prawda!
Dodam jedynie, że lubię pobyć od czasu do czasu sama ze sobą. Wtedy mogę naładować baterie i nabrać dystansu do otaczających nas spraw (szczególnie gdy w domu jest przewaga mężczyzn 😉 ).

Nasz dom od zawsze był otwarty dla wszystkich!!! Dotyczy to zarówno rodziny, przyjaciół jak i nowo poznanych ludzi 🙂

Od kilku lat należymy do Stowarzyszenia międzykulturowego MALOKA, dodatkowo Mariusz dopieszcza swój kunszt fotograficzny w zespole fotograficznym MIGAWKA.

W każdym miejscu do którego trafiamy promujemy mocno nasz kraj oraz miasto ŻORY, gdzie uwiliśmy swoje gniazdko.

Serdecznie zapraszamy do oglądania, komentowania oraz zostawienia kciuków w górę 

Przewiń na górę